Diabetosan został zaprojektowany z myślą o osobach cierpiących z powodu cukrzycy. Suplement diety występuje w formie tabletek lub jako saszetki do zaparzania. W ten sposób każdy dobierze jego postać do swoich preferencji. Dbanie o odpowiedni poziom cukru we krwi jest praktyką prozdrowotną nie tylko dla diabetyków. Tak naprawdę każdy powinien mieć to na uwadze aby uniknąć w przyszłości negatywnych konsekwencji zdrowotnych.

Wskazania do zastosowania Diabetosanu

Diabetosan mogą stosować:

  • osoby z cukrzycą typu I oraz typu II;
  • osoby z nadwagą lub otyłe;
  • pacjenci diabetologiczni;
  • osoby chcące zachować zdrowie poprzez odpowiednią regulację stężenia cukru we krwi.

Dawkowanie i przeciwwskazania do stosowania Diabetosanu

W zależności od formy suplementu dawkowanie może się różnić. Ważne jest jednak, aby spożywać Diabetosan regularnie, do 3 razy dziennie. Musimy mieć również na uwadze, że żaden suplement diety nie stanowi substytutu dla zróżnicowanego sposobu odżywiania. Wszyscy ludzie, a zwłaszcza diabetycy, powinni dbać o odpowiednią jakość spożywanych produktów, a także odpowiednią ilość warzyw, owoców i produktów zbożowych.

Diabetosan nie jest przeznaczony dla kobiet ciężarnych oraz karmiących. Również osoby uczulone na którykolwiek ze składników suplementu nie mogą z niego korzystać. Nie należy również przekraczać dawki zalecanej do spożycia. Najważniejszym w utrzymaniu zdrowia są: odpowiednia, zróżnicowana dieta diabetyka https://poradnikowe.pl/dieta-dla-diabetyka-na-co-zwrocic-uwage/ i aktywność fizyczna.

Related Posts