Bransoletki dla cukrzyków. Czym są i gdzie je kupić?

bransoletki dla cukrzyków

Bransoletki S.O.S informujące o różnego rodzaju schorzeniach to trend, który w ciągu ostatnich kilku lat znacznie zyskał na popularności. Wiele z nich nie tylko zdobi nadgarstek, ale przede wszystkim informuje o podstawowej chorobie. Do ozdób tego typu należą również bransoletki dla diabetyków. Dlaczego warto je mieć i gdzie je kupić?

Jaką bransoletkę dla diabetyka wybrać?

Bransoletka dla cukrzyka” brzmi jak nazwa medycznego sprzętu i pierwsze wrażenie może być odpychające. Nie warto się zrażać, ponieważ obecnie bransoletki medyczne wyglądają zupełnie jak mocna ozdoba na rękę. Od najprostszych, zrobionych z koralików z literami ułożonymi w słowo „CUKRZYK”, poprzez modne, gumowe bransoletki, aż po porządne, skórzane ozdoby z regulowanym paskiem i nierdzewną blaszką przygotowaną do grawerowania. Te najprostsze bransoletki, zawierające jedynie informacje o chorobie są przydatne, ale głównie dla medyków, którzy przyjadą na miejsce. Przeciętna osoba nie jest zaznajomiona z wiedzą o tym, jak pomóc cukrzykowi. Dlatego najbezpieczniejszym dla zdrowia i życia wyborem, jest bransoletka silikonowa z odpowiednim napisem. Jakim? O tym opowiemy w następnym wpisie.

Gdzie kupić bransoletki dla diabetyków?

Bransoletki dla diabetyków dostępne są w szerokim wyborze wzorów, kolorów i modeli. Ceny również są przeróżne. W zależności od rodzaju bransoletki oraz tworzywa, z jakiego jest wykonana. Prosta, silikonowa lub gumowa bransoletka dla cukrzyka (bez możliwości grawerowania) jest już możliwa do kupienia do około 15 złotych. Bardziej eleganckie modele, z grawerem, cenowo wahają się w okolicach 40-50 złotych. Do cen należy doliczyć, oczywiście, koszt wysyłki.

Related Posts