Naklejki na sensor FreeStyle Libre stylem życia.

Gdy kolega zapytał co mam na ręce, moja naklejka na sensor tylko utwierdziła go w przekonaniu, że ja i mój FreeStyle Libre stanowimy rodzaj symbiozy nieznany dotąd zwykłym ludziom.

Dokładnie tak. Koniec z monotonnym wizualnie wyglądem sensora, który dla jego niektórych użytkowników, może jedynie przypominać nudny obowiązek kontroli swojego stężenia glukozy. Od dzisiaj sztab specjalistów, zajmujący się opracowywaniem specjalnych grafik oraz dbaniem o pozytywne doświadczenie klienta, jest tutaj razem z Tobą, by wspólnie obdarzyć Twój sensor wyglądem nadając mu niepowtarzalny charakter, którego źródłem jest Twoja jedyna w swoim rodzaju, bezcenna i unikatowa osobowość.

Dla kogo zostały stworzone naklejki na sensor FreeStyle Libre?

Odpowiedź na to pytanie jest niezwykle prosta – dla wszystkich jego użytkowników! Naklejki zostały opracowane z myślą o tym, by osoba nosząca sensor dobrze się czuła przy codziennym jego użytkowaniu. W tym celu dysponujemy {dziesiątkami|setkami|tysiącami}[1] unikalnych wzorów, w których każdy znajdzie coś dla siebie. Nie wierzysz? Oto przykładowe grafiki naklejek:[2]

To tylko jedne z niewielu jakie posiadamy. Niezależnie od wieku, płci czy zainteresowań każdy może dobrać naklejkę taką, jaka mu się podoba. Kwiatki lub piórka dla pań, zabawne zwierzaki czy kolorowe jednorożce dla dzieci, bezceremonialne teksty dla tych, którzy się „nie patyczkują” ze swoim sensorem, rockowe grafiki, abstrakcje, mandala i wiele innych – to wszystko możesz mieć na swoim sensorze.

Czym cechują się naklejki na sensor?

Posiadają one wiele zalet, które pozytywnie wpływają na komfort użytkowania. Są nimi m.in.:

  • Wodoszczelność – nie straszny im kurz czy woda. Można w nich nawet pływać, a specjalna naklejka nadal pozostanie na swoim miejscu.
  • Naklejka się nie ściera – jest wysokiej jakości. Jej trwała grafika jest odporna na tarcie lub działanie innych sił, a co za tym idzie, jej wygląd pozostaje niezmienny.
  • Klej nie pozostawia śladów – został specjalnie do tego zaprojektowany. W każdej chwili można odkleić naklejkę, nie pozostawiwszy po niej żadnego śladu.
  • Łatwość użycia – naklejkę w łatwy sposób można odklejać i naklejać do woli. Dzięki temu, wygląd sensora można personalizować nawet codziennie.

Dlaczego to takie fajne?

Naklejki na sensor do mierzenia poziomu glukozy, w pewnym sensie, stały się już elementem popkultury. Dają one, niedostępną dla nikogo innego niż diabetyków, korzystających z sensora FreeStyle Libre, możliwość dodania do swojego wyglądu czegoś „ekstra”, a dla wielu, w tym dzieci, są czymś, przez co choroba nie jest już postrzegana jako mankament, a po prostu zwykła okoliczność. Są one pozytywnie odbierane, przez innych, jako modne lub po prostu fajnie czy ładnie wyglądające. Być może wkrótce doczekamy się czasów, w których nawet osoby bez cukrzycy będą nosiły atrapę takiego sensora z naklejką, analogicznie do osób, które noszą okulary tzw. „zerówki”. A wtedy my, diabetycy, będziemy mogli pochwalić się, że jesteśmy tymi nielicznymi, prawdziwymi, którzy słusznie noszą sensor FreeStyle Libre, ze specjalnie dedykowaną do tego celu naklejką i używają go zgodnie z przeznaczeniem.

Źródłem grafik jest witryna: https://pimpmydiabetes.com/,

Related Posts